فرید محمدی هستم. در زمینه معرفی تجار بین المللی و صادرات محصولات ایرانی به کشور های عربی و همسایه در خدمتم : 09187654159

آقای قاسم زرین مو در زمینه فروش سنگ های قیمتی و جواهرالاتی و همچنین سنگ های کلکسیونی فعالیت دارند که میتوانید با شماره تماس زیر با ایشان در ارتباط باشید 09178067996

کشور ایران به خاطر تنوع بالایی که تشکیل سنگ های قیمتی و جواهرالاتی دارد موقعیت صادراتی ایده الی را برای کشور های عربی, هند و ترکیه ایجاد کرده است.

سنگ های قابل تامین جهت فروش و صادرات:

1- فیروزه: با توجه به پتانسیل بسیار بالایی که در زمینه استخراج فیروزه به ویژه فیروزه نیشابور وجود دارد بازار اصلی این نوع سنگ های جواهرالاتی کشور های عربی معرفی شده است که به صورت تراش خورده در اختیار این بازار پر رونق قرار می گیرد.

2-دمانتویید ( گارنت سبز) کرمان از پر مصرف ترین جواهرالات ایرانی هم در بازار داخل و هم در کشور های عربی و اروپایی محسوب میشود که معمولا به صورت خام و یا نیمه تراش خورده, تراش خورده کامل به کشور های همسایه صادر می شود.

3- تورمالین های قهوه ای و سبز از جمله سنگ های قیمتی کم یاب( نوع جواهری) در ایران هستند که از پپرطرفارترین جواهرالات در بازار بین المللی به شمار می آیند.

4-آکوآمارین ها معمولا به رنگ آبی می باشند که هم به صورت جواهری و هم به شکل کلکسبونی مورد توجه بسیار از کلکسیون داران و خریداران سنگ های جواهری قرار دارد.

سنگ فیروزه

سنگ.فیروزه

سنگ فیروزه

سنگ فیروزه

سنگ فیذوزه

دمانتویید

دمانتویید