فرید محمدی هستم. در زمینه معرفی تجار بین المللی و صادرات محصولات ایرانی به کشور های عربی و همسایه در خدمتم : 09187654159

جناب

اقای هوشمند از تامین کنندگان سنگ های جواهری مرغوب از جمله گارنت سرخ در ایران هستند که میتوانید با شماره تماس زیر با ایشان در ارتباط باشید.

09919253216

سنگ گارنت سرخ که منشا آن کشور ایران نیز می باشد از مهمترین سنگ های قیمتی ایران به شمار می آید که رنگ سرخ و این جواهر بسیار پرطرفدار است.

گارنت سرخ الماندین بر اساس یکنواختی رنگ، شفافیت، خلوصیت، وزن مناسب تراش، سلامت بودن کریستال ها موازی با گارنت سبز دمانتویید جایگاه اصلی خود را در بازار جهانی به دست اورده است. کشور های اروپایی، امارات، هند، چین، ترکیه و روسیه از بزرگترین وارد کنندگان گارنت سرخ ایران محسوب می شوند.

شایع ترین شکل سنگ قیمتی گارنت سرخ درسنگ گرانیت می باشد. اصطلاح گارنت گروهی از مواد معدنی را تشکیل می دهد که سنگ های قیمتی مهم راشامل شده و آلماندین یک عضو سرخ رنگ از گروه های مواد معدنی گارنت است. معمولا شفاف و نامناسب برای استفاده از سنگ های قیمتی است؛ نوع شفاف این سنگ ارزش قیمتی داشته و در صنعت جواهرآلات بیشترین کاربرد را به خود اختصاص می دهد. . آلماندین از زیبا ترین سنگ های گروه گارنت ها به شمار می آید

در زیر تصاویر و مشخصات کامل این گارنت سرخ بینطیر ارایه شده است.

. .

..

..