فرید محمدی هستم. در زمینه معرفی تجار بین المللی و صادرات محصولات ایرانی به کشور های عربی و همسایه در خدمتم : 09187654159

آقای جواد نجاری از تامین کنندگان اصلی سنگ های گرانبها به شمار می آیند که می توانید با شماره تماس زیر با ایشان در ارتباط باشد

09156641962

09308376664

امروزه فروش سنگ های قیمتی باتوجه به تنوع بالا در نوع و رنگ و طرح و گستردگی بازار داخلی و خارجی , جایگاه بزرگی را در میان صنایع دیگر به دست آورده است. افزایش تنوع ستگ های قیمتی و شهاب سنگ ها کشور های عربی را به مهمترین مشتریان این سنگ ها مبدل ساخته است.

چه کشور هایی خریدار اصلی سنگ های قیمتی ایران به شمار می آیند؟ کشور های عربی و همسایه ایران, ترکیه, ارمنستان, هند, روسیه و برخی از کشور های اروپایی از خریداران مستقیم سنگ های قیمتی ایران به شمار می آیند که میتوانند به طور مستقیم به خرید سنگ های قیمتی در ایران بپردازند و به خاطر تنوع بالا تامین این نوع سنگ ها به راحتی صورت می گیرد.

مشخصات: جاسپر طبیعی با وزوزن معادل 79.85 قیراط , رنگ سبز و سختی 6.5 می باشد که میتوانید جزییات را از سند بالا بررسی کنید.

مشخصات : عقیق سرخ. طبیعی. با وزنی معادل 16.15 قیراط. و سختی. 6.5 می باشد, جزییات بیشتر را میتوانید در سند مخصوص به این جواهر را در تصویر بالا مشاهده کنید.

مشخصات: عقیق طبیعی به رنگ قرمز قهوه ای با وزنی معادل 11.65 و سختی 6.5 می باشد که میتوانید برای اطلاعات بیشتر به سند این جواهر در تصویر بالا مراجعه بفرمایید.

مشخصات : جاسپر طبیعی , با رنگ قهوه ای با وزنی معادل 36.20 و سختی 6.5 می باشد که میتوانید برای اطلاعات بیشتر به تصویر سند این جواهر مراجعه بفرمایید

مشخصات : کوارتزیت سفید , رنگ سفید سختی معادل 7 جهت اطلاعات بیشتر به سند این سنگ مراجعه بفرمایید

مشخصات : عقیق با کیفیت به دو رنگ آبی کبود و سرخ و طرح طبیعی و کیفیت بالای تراش

مشخصات : عقیق با دو رنگ کبود و سرخ, کیفیت بالای صادراتی مناسب برای تراش

.

مشخصات: عقیق کبود صادراتی با طرح طبیعی همراه با کیفیت بالای تراش

مشخصات: در کوهی با شفافیت بالا و کیفیت بالا

.

.

.

.

. . .

. .

.

.

. .

.

.

. ..

.

.

.

.

.

.

.