فرید محمدی هستم. در زمینه معرفی تجار بین المللی و صادرات محصولات ایرانی به کشور های عربی و همسایه در خدمتم : 09187654159

به گزارش وب سایت traderoad ,تفلیس پایتخت کشور گرجستان یکی از شهر های فعال در زمینه صنعت گردشگری می باشد. کشور گرجستان از کشورهای ثروتمند در حوزه قفقاز بوده و جمعیتی معادل بیش از ۳ میلیون نفر را در خود جای داده است. با توجه به رشد صنعت گردشگری در این کشور شاهد رشد صنعت ساختمان و ساخت و ساز در شهرهای مختلف این کشور به خصوص در پایتخت و همچنین شهر گردشگری باتومی هستیم.

خرید خانه در گرجستان

کشور گرجستان به لحاظ موقعیت جغرافیایی ویژه ای که دارد به عنوان پل ارتباطی بین اروپا و آسیا عمل کرده و یک جاده ترانزیتی بسیار مهم و استراتژیکی به حساب می آید. در سالهای اخیر صنعت گردشگری در کشور رشد خاصی داشته و شهر تفلیس به عنوان یکی از شهرهای فعال در این زمینه تبدیل کرده است. پویایی و فعالیت را می توان در شهر تفلیس به راحتی شاهد بود با توجه به این نیاز به ساخت خانه های جدید و آپارتمان ها کشورهای همچون چین آلمان شروع به سرمایه گذاری عظیمی در کشور گرجستان داشته و از سال ۲۰۱۴ تا به حال سرمایه گذاری قابل توجهی را در این کشور رقم زدند اما بزرگترین سرمایه گذاری مربوط به کشور چین است چرا که این کشور به ساخت شهرک های مسکونی همچنین انواع مجتمع های تجاری، هتل های لوکس، رستوران های بین المللی و همچنین به ساخت شهرکی جدید در نزدیکی تفلیس کرده که سرمایه گذاری عظیمی را در دل خود جای داده است .توجه کشور چین و شرکت‌های چینی به این موضوع باعث شده است روتق کسب و کار در شهر تفلیس به اوج خود برسد اقتصاد بسیار پویایی این کشور گردشگران بسیاری را به سوی خود از کشورهای مختلف جذب کرده و این کشور یکی از امن‌ترین کشورهای حال حاضر در دنیا می باشد . کشور هایی همچون روسیه، ترکیه، آلمان کشورهای اروپایی، آذربایجان قرقیزستان، ترکمنستان، اکراین کشورهای عربی و روسیه از جمله مهمترین کشورهایی هستند که در حوزه صنایع مختلف در کشور گرجستان سرمایه گذاری خوبی را شروع کردند اما در این بین کشور چین بزرگترین سرمایه گذار محسوب می‌شود که بیشتر تمرکز خود را به شهر تفلیس، آن هم در زمینه صنغا ساختمان احاطه کرده است. این‌رو میزان واردات و صادرات کشور نیز در حال گسترش است ساخت انواع رستوران ها و هتل های لوکس استخرهای سرپوشیده خانه های مجلل مراکز ورزشی و مراکز تفریحی عامل اصلی جذب توریسم و گردشگری در این کشور است و گسترش توریسم نیز جذب سرمایه‌گذاران خارجی را به دنبال خود خواهند داشت. از طرفی دیگر، گرجستان کشورهای آسیایی را به کشورهای اروپایی ارتباط می‌دهد و این ارتباط یک نقش کلیدی و بسیار حساسی را برای این کشور ایفا می‌کند صنایع مختلف در این کشور علاوه بر صنعت ساختمان و صنعت گردشگری در حال رشد هستند صنایعی همچون صنعت مواد غذایی، صنعت سنگهای ساختمانی، صنعت پتروشیمی و صنایع دیگر نیاز مردم آن جامعه را فراهم می کنند همچون صنعت نساجی می‌تواند بازار و آینده بسیار خوبی را برای تجار رقم زد. از طرفی دیگر نمایشگاه های بین المللی مختلفی در این کشور برگزار می گردد که به معرفی شرکت های بین المللی و شرکت های داخلی کشور در حوزه های مختلف می پردازد که این خود نیز به نوبه خود باعث رشد صنعت توجه مردم این کشور به صنایع جدید می باشد. در این بین شهر تفلیس که پایتخت این کشور است مورد توجه سرمایه گذاران به داخلی و خارجی می باشد. شهر باتومی نیز به شهر ساحلی و گردشگری و لوکس کشور گرجستان است که دومین شهر بعد از شهر تفلیس که از نظر جذب سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی ، بسیار مورد توجه است .