فرید محمدی هستم. در زمینه معرفی تجار بین المللی و صادرات محصولات ایرانی به کشور های عربی و همسایه در خدمتم : 09187654159

شهر تفلیس ، پایتخت کشور گرجستان مرکز اقتصادی، فرهنگی و سیاسی این کشور محسوب می شود. این شهر پیشنهادات زیادی در زمینه گردشگری، تجارت و غیره را در خود جای داده است.شهر تفلیس در قرن پنجم بنا شد و در قرن ششم به عنوام پایتخت این کشور برگزیده شد. کشور گرجستان بخش ثروتمندی از منطقه بزرگ قفقاز به شمار می آید. زندگی متفاوتی را شاهد هستیم و سبک معماری های متنوع قدیمی را در این شهر میتوانیم مشاهده کنیم. وجود میدان های جدید و خیابان های قدیمی این شهر را جذاب تر از قبل ساخته اند. مکان های مذهبی از قومیت های مختلف در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

هتل های لوکس و رستوران های بین المللی و مکان های دیدنی این شهر تجار بسیاری را از کشور های دیگر به سوی خود جذب میکند. خانه های ارزان قیمت نیز در این شهر به راحتی یافت می شوند. جریان و هیاهوی زندگی در تفلیس پایانی ندارد و شهری فعال در تمامی ساعات شهر است.

گرجستان

شهر تفلیس به عنوان جاده ترانزیتی بسیار قدرتمندی عمل میکند و به عنوان مرز آسیایی و اروپایی نقش افرینی میکند. در این کشور صنعت گردشگری با سرعت بسیار زیادی در حال گسترش است.ساخت و ساز های جدید و هتل های 5 ستاره زیبایی این شهر را بی حد و حصر ساخته اند.