فرید محمدی هستم. در زمینه معرفی تجار بین المللی و صادرات محصولات ایرانی به کشور های عربی و همسایه در خدمتم : 09187654159

چه کالاهایی به کشور عراق صادر کتیم ؟

به گزارش وب سایت traderoad,چه صنایعی در کشور عراق در حال رشد و توسعه هستند؟ باید گفت کشور عراق در بحث واردات وابسته کامل به بازار جهانی می باشد. بسیاری از

کالاها را وارد کرده و این وابستگی در طیف بسیار گسترده ای شکل گرفته است در حقیقت بسیاری از کالا ها را از صنایع مختلف وارد می‌کنند و به یک کشور مصرف کننده مبدل

گشته است . مهمترین این کالاها عبارتند از: سنگ های قیمتی ، مواد غذایی ، مصالح ساختمانی، دارو و تجهیزات پزشکی، مواد شوینده و بهداشتی و همچنین لوازم منزل می باشد . باید گفت کشور

سرمایه گذاری در گرجستان

به گزارش خبرگزاری وب سایت traderoad,

کشور گرجستان در بخش تولید انرژی پیش فعال بوده و به یکی از اقتصاد های مهم این کشور مبدل شده است.

در امر سوخت های فسیلی همچون نفت و گاز از وارد کنندگان اصلی در بازار جهانی محسوب می شود. با توجه به پتانسیل بالای ذخایر نفتی و گاز در این کشور ولی یکی از وارد کنندگان اصلی محسوب می شود. نیرو گاه های برق در این کشور به الویت مهم در تولید انرژی مبدل شده اند.

زیر ساخت های اصلی در زمینه حمل و نقل به خوبی رشد و توسعه یافته و از طرفی همسایگی با کشور های اروپای شرقی از مهمترین گزینه های توسعه صنعت در این کشور محسوب می شود.

قزاقستان

به گزارش وب سایتTraderoad,

صادرات به کشور قزاقستان در سال های اخیر از سوی ایران توسعه یافته است. برای صادرات کالا به این کشور برچسب تجاری محصول به زبان روسی و یا قزاقی بسیار مهم تلقی می شود.

عمده کالاهای صادراتی ایران به کشور قزاقستان شامل محصولات زیر می باشد: میوه جات، مرکبات، انگور، گردو، منسوجات، لباس، کفش، چوب و اشیا، پتو، فرآورده های گوشت و ماهی، خرما، انواع مصالح ساختمانی، بیشتر صادرات ایران به کشور قزاقستان مواد غذایی و مصالح ساختمانی می باشد.

قزاقستان

به گزارش وب سایت Trade road,

بخش زیادی از اقتصاد کشور قزاقستان به صنعت کشاورزی وابسته است و بسیاری از محصولات موجود در این کشور وارداتی بوده و در این بیش با اکثر کشور ها در تعامل تجاری می باشد. نکته بسیار مهمی که در این موضوع وجود دارد ارتباط نزدیک این کشور با کشور چین و همکاری بسیار نزدیک با شانگهای می باشد. با توجه به پتانسیل بالای ذخایر زیرزمینی ، سرمایه گذاری های خارحی نیز به شکل های مخنلفی در این کشور شکل گرفته و شرکت های تجاری قدرتمند به سرمایه گذاری جهت استخراج و اکستشاف منابع زیر زمینی این کشور پرداخته اند.

چگونه با کشور قزاقستان به تجارت بپردازیم؟

در ابتدای امر باید گفت قوانینی در ارائه محصول به این کشور وجود دارد که با هم برسی می کنیم. 1- کالا های خارجی برای تایید ورود به بازار قزاقستان باید برچسب به زبان روسی و یا قزاقستان نصب شود. 2- بایدتمامی تعرفه های مالیاتی بر روی محصول ارائه شود تا در بازار قزاقستان جایگاه خود را به دست آورد.

مشکلات مرتبط تجارت با کشور قزاقستان چگونه هست؟

1- مشکلات حمل و نقل و به موقع رسانیدن کالا به شهر های مخنلف قزاقستان

2- شرایط آب و هوایی ناپایدار در برخی از شهر قزاقستان

3- کمبود سرمایه داخلی و تشدید آن در سال اخیر و کاهش قدرت خرید مردم این کشور

4- کاهش حمایت سرمایه گذاری دولت این کشور از شرکت های داخلی

5- شرکت های خارجی نمیتوانند در این کشور به طور مستقیم زمین خریداری کنند تنها میتوانند از طریق شرکت های داخلی این کشور به مدت 99 سال زمین اجاره کنند تعرفه های گمرکی 1- کشور های حوزه بازار CIS باید مالیات 20 درصدی پرداخت کنند 2-میامگین تعرفه های وارداتی 12 درصد عنوان شده است 3-تعرفه های تجاری برای کشور روسیه که شریک تجاری بزرگ این کش.ر محسوب می شود هیچگونه نعرفه ای را شامل نمی شود.

سرمایه گذاری در گرجستان

به گزارش وب سایت Traderoad, کشور گرجستان با صنعت توسعه یافته خود توانسته صنعت ساختمان و صنایع دیگر را با روندی قابل توجه پیش ببرد. فرصت های سرمایه گذاری

بیشماری در این کشور شکل گرفته و شرکت های تجاری و سرمایه گذاری بسیاری به این کشور عظیمت کرده اند. صنایع ،انرژی، ساختمان، تولیدی، گمرک و حمل و نقل، کشاورزی

و مواد غذایی، تجارت از صنایع مهم در این کشور به شمار می آیند.

رشد تولید داخلی این کشور در زمینه سوخت های پاک و الکتریسیته ، سرمایه گذاری در این کشور را در الویت قرار داده است. اگر این روند ادامه یابد گرجستان به تدریج در تولید

انرژی به خود کفایی کامل رسیده و به صادرات در این زمینه با قدرت بیشتری خواهد پرداخت.

به گزارش وب سایت Traderoad,با توجه به گسترش پروژه های ساختمانی در کشوری همچون کویت، این کشور بسیار کوچک با جمعیت بسیار پایین آماده ایجاد بازار مصرف بزرگی در حوزه حلیج فارس می باشد.
اما با توجه به ثروت عظیم این کشور پروژه های ساختمانی بسیار شکیل و عظیمی در آن در حال رقم خوردن هستند.
شرکت‌های اروپایی از جمله شرکت های ایتالیایی توجه خاصی به پروژه های ساختمانی و روند ساخت و ساز در چنین کشوری دارند.

به گزارش وب سایت traderoad,شهر تفلیس ، پایتخت کشور گرجستان مرکز اقتصادی، فرهنگی و سیاسی این کشور محسوب می شود. این شهر پیشنهادات زیادی در زمینه گردشگری، تجارت و غیره را در خود جای داده است. شهرتفلیس در قرن پنجم میلادی بنا شد و در قرن ششم به عنوان پایتخت این کشور برگزیده شد. کشور گرجستان بخش ثروتمندی از منطقه بزرگ قفقاز به شمار می آید. زندگی متفاوتی را شاهد هستیم و سبک معماری های متنوع قدیمی را در این شهر میتوانیم مشاهده کنیم. وجود میدان های جدید و خیابان های قدیمی این شهر را جذاب تر از قبل ساخته اند. مکان های مذهبی از قومیت های مختلف در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. هتل های لوکس و رستوران های بین المللی و مکان های دیدنی این شهر تجار بسیاری را از کشور های دیگر به سوی خود جذب میکند. خانه های ارزان قیمت نیز در این شهر به راحتی یافت می شوند. جریان و هیاهوی زندگی در تفلیس پایانی ندارد و شهری فعال در تمامی ساعات شهر است. شهر تفلیس به عنوان جاده ترانزیتی بسیار قدرتمندی عمل میکند و به عنوان مرز آسیایی و اروپایی نقش آفریتی میکند. در این کشور صنعت گردشگری با سرعت بییار زیادی در حال گسترش است .ساخت و ساز های جدید و هتل های 5 ستاره زیبایی این شهر را بی حد و حصر ساخته اند.

به گزارش وب سایت traderoad ,تفلیس پایتخت کشور گرجستان یکی از شهر های فعال در زمینه صنعت گردشگری می باشد. کشور گرجستان از کشورهای ثروتمند در حوزه قفقاز بوده و جمعیتی معادل بیش از ۳ میلیون نفر را در خود جای داده است. با توجه به رشد صنعت گردشگری در این کشور شاهد رشد صنعت ساختمان و ساخت و ساز در شهرهای مختلف این کشور به خصوص در پایتخت و همچنین شهر گردشگری باتومی هستیم.

شهر تفلیس ، پایتخت کشور گرجستان مرکز اقتصادی، فرهنگی و سیاسی این کشور محسوب می شود. این شهر پیشنهادات زیادی در زمینه گردشگری، تجارت و غیره را در خود جای داده است.شهر تفلیس در قرن پنجم بنا شد و در قرن ششم به عنوام پایتخت این کشور برگزیده شد. کشور گرجستان بخش ثروتمندی از منطقه بزرگ قفقاز به شمار می آید. زندگی متفاوتی را شاهد هستیم و سبک معماری های متنوع قدیمی را در این شهر میتوانیم مشاهده کنیم. وجود میدان های جدید و خیابان های قدیمی این شهر را جذاب تر از قبل ساخته اند. مکان های مذهبی از قومیت های مختلف در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

در کجا و کدام شهر مایل به سرمایه گذاری هستید؟ یا اینکه مایل به خرید یک آپارتمان تازه ساخت می باشید؟ این مقاله در مورد آن چیزی که شما نیاز دارید بحث میکند.