فرید محمدی هستم. در زمینه معرفی تجار بین المللی و صادرات محصولات ایرانی به کشور های عربی و همسایه در خدمتم : 09187654159

در این مطلب قصد داریم انگشتر بسیار زیبایی از دمانتوئید را با جزئیات کامل به شما معرفی کنیم
در تصویر بالا انگشتر بسیاری زیبایی از دمانتوئید را مشاهده می کنید که با طلای ۱۸ عیار  تهیه شده است. سنگ دمانتوئید جواهری که انتخاب شده  با رنگ سبز خاص که تمامی ویژگی‌های جواهری بودن را در این سنگ می‌توان مشاهده کرد و یک گزینه بسیار عالی برای ترکیب با طلای ۱۸ عیار سنگ دمانتوئید در کنار سنگ الماس از مهمترین سنگهای این انگشتر به حساب می‌آیند.
 که شما میتوانید در قسمت بالایی این انگشتر سه دمانتوئید بسیار زیبا و تراش خورده را مشاهده کنید.


 وزن کلی سه دمانتوئید یک قیراط است و می‌توانید دو الماس قدیمی اروپایی را با وزن کلی نیم قیراط مشاهده کنید. می دانید دمانتوئید یکی از جواهر آلات بنام و بسیار پرطرفدار در طراحی اروپایی محسوب می شود در حقیقت به رنگ سبز نعنایی یکی از بهترین گزینه ها برای ترکیب شدن با سنگ الماس است و معمولاً در طراحی‌های جواهرآلات ی میتوان طلای ۱۴ عیار و یا ۱۸ عیار را در سلیقه اروپایی‌ها مشاهده کرد.
 دمانتویید بیشتر از دو کشور ایران و روسیه برای صنعت جواهر تامین می شود در حقیقت باید گفت سرمایه گذاری در زمینه سنگ دمانتوئید سرمایه گذاری بدون ریسک محسوب می‌شود و با انتخاب درست و رعایت فاکتورهای جواهری بودن سنگ دمانتوئید می‌توان به یک سنگ فوق‌العاده ایرانی دست پیدا کرد و مسلماً بازار جهانی برای این سنگ بسیار پر رونق است .
در سال‌های اخیر جایگاه واقعی این سنگ به خوبی حفظ شده است و کشوری همچون روسیه و ایران با تامین ماهیانه این جواهر هم در بازار داخلی ایران و روسیه و هم و بازار بین المللی جایگاه بسیار مهمی به این جواهری بی نظیر بخشیده اند. از این رو سرمایه گذاری در این صنعت یک سرمایه گذاری تقریباً بدون ریسک و بدون ضرر است و می‌توان با یک بازاریابی قدرتمند به سود قابل توجهی از این سنگ جواهر دست یافت.